logo

Szkło w kaszkach Nestle – prawda czy fałsz?

logo

Kaszki Nestle to popularne produkty żywieniowe podawane dzieciom już od najwcześniejszych miesięcy. Są odżywcze, lekkie i zdrowe. Dlatego informacja o tym, jakoby w kaszkach Nestle znajdowało się szkło zszokowała wiele osób. Ogólnie sprawa od początku była dość niejasna, gdyż informacja o tym znalazła się na Facebooku, a więc mało wiarygodnym źródle informacji.Właściwie nie do końca też…

Właściwie nie do końca też było wiadomo, gdzie i kiedy konkretnie pojawiło się szkło w kaszkach. Zatem można rzec, że była to plotka. A jak sytuacja wyglądała naprawdę. Sprawa szkła w kaszkach Nestle nie miała dużego zasięgu, ponieważ faktycznie miała miejsce we Francji.

To tam jedna z klientek zauważyła w zakupionej kaszce bananowej marki Nestle kawałki szkła i natychmiast to zgłosiła. Od razu poczyniono kroki, by ustalić przyczynę tego incydentu i okazało się, że w sprzedaży znalazła się wadliwa seria kaszek. Wycofano ją ze sprzedaży, a także ostrzeżono o zagrożeniu klientów. Wszystko pewnie by się na tym zakończyło, gdyby nie fakt, że sprawa trafiła także do Internetu, na wspomnianego Facebooka.

Owa klientka postanowiła w ten sposób ostrzec kilku swoich znajomych, nie spodziewała się jednak, że ta informacja zostanie wielokrotnie udostępniona, aż w końcu trafiła do Polski. Tu wywołała spore zamieszanie i stanowiła realne zagrożenie dla renomy firmy Nestle. Dlatego producenci zdecydowali się wystosować oświadczenie, w którym zapewnili, że wszystkie kaszki Nestle w Polsce są całkowicie bezpieczne i nigdy nie zawierały szkła.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

logo
logo
Zaprojektował Elegant Themes